Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Tým Pivní stopy

“...když něco končí, pak mnohdy něco jiného, většinou i lepšího začíná. Proto jsme s Dušanem a Lucií vymysleli novou pivně-turistickou hru. Věřím, že si k této hře najdete cestu a bude vás bavit stejně jako mne...”
Miloš Cidlina - limoges
Jsem hlavní plánovač Pivních stop, takže skrz návrhy na nové Pivní stopy či Pamětní listy či jiné dotazy mě neváhej kontaktovat na emailu miloscidlina@centrum.cz.

“...pamatuji si, že za časů 16. beer division jsme si své zážitky z hospod a jiných taškařic zaznamenávali do kronik. Což nás inspirovalo nyní při tvorbě Pivní stopy. Proto choďme, pijme a hodnoťme, aby bylo na co vzpomínat...”
Dušan Zacpal - Tukky
Starám se o web, takže veškeré dotazy ohledně webu, zaslání důkazů o tvých návštěvách pivních či turistických zastavení směřuj na email tukky@seznam.cz.

“...kdyby mělo jít jen o vysedávání po hospůdkách, asi by se to časem omrzelo. Ale že jsme tomu dali širší rozměr a vyjdeme si i za poznáním a trošku se u toho protáhneme, bude nás vždy čekat originální zážitek...”
Lucie Rösslová - Mokosh
Starám se o veškerou distribuci Pivní stopy, takže až si budeš chtít vyzvednout své samolepky nebo nějaké věci ze šopu, kontaktuj mě na adrese mokos.mokos@seznam.cz.

Redaktoři Týmu Pivní stopy

“...nikdy se neangažuji pro něco, co nemá smysl ani budoucnost. Pokud však zjistím, že se jedná o dobrou věc, jsem ochoten se maximálně vybičovat k tomu, že chrlím dobré nápady, věnuji tomu veškerý volný čas i finance...”
Rudolf Krause - Pudl
Pro Pivní stopu píšu zatím nepravidelnou rubriku "Očima Pudla", kde přináším svůj pohled na akce s Pivní stopou spojené. Zároveň s nadšením tvořím i Pivní stopy. Můj e-mail je rudolf.krause@seznam.cz .

“...chozením po pivních stopách, jsem navštívila více hospodských zařízení, jak za celý svůj život. Ale v nejmenším toho nelituji. Tyto vycházky totiž nejsou jen o pivu ale hlavně také o poznávání krás a zajímavostí naší krásné vlasti. A co víc, celá rodinka je spokojená. Tatínek si totiž pochutná na pivku, maminka si užívá procházek a děti jsou na čerstvém vzduchu v kočárku, pěšky či na kole....”
Ivanka Krauseová - tým Rudík83
S nadšením jsem se pustila do psaní příhod, které zažíváme na cestách spolu s malými dětmi. Své články jsem pojala s nadsázkou a v zábavném duchu. Nadhled je totiž skvělý nástroj, jak zvládat náročné dny s našimi nejmenšími. Můj e-mail je IvcaDvo@seznam.cz .

„Kdysi mě pobavil Renčínův vtip, jak pán vyrývá čárky zeď a běduje: ´Tady je tolik hezkejch holek, že už je nestačím registrovat.´ A to se teď děje s pivovárky. Ještě je sice stačím registrovat, ale už ne navštěvovat. Vždyť už je jich 300!”
Jirka Vlach – Ibišek
Díky Pivní stopě některé z nich navštívím a budu se snažit podělit se s Vámi o informace o jejich vzniku a zajímavostech s nimi spojených. Když budete vědět něco navíc, rád doplním. Můj mail ji14vl@gmail.com .