Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Zásady ochrany osobních údajů

1. Sběr osobních údajů

Shromažďujeme od vás informace při registraci na našich stránkách, přihlášení se ke svému účtu, nákupu v e-shopu, vstupu do soutěže Pivní stopou (dále jen "soutěže") a když se odhlásíte. Shromážděné informace zahrnují vaše uživatelské jméno, e-mailovou adresu, jméno, adresu, telefonní číslo, případně vaše fotografie.

Kromě toho můžeme zjistit a zaznamenat informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru, což nevyužíváme.

2. Použití osobních údajů

Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:

  • zlepšení našich stránek
  • kontakt prostřednictvím e-mailu
  • správu a výkon soutěže

3. Doba zpracování osobních údajů

Osobní údaje uživatelů jsou zpracovávány a uchovávány po dobu platnosti uživatelského účtu. Každý uživatel má právo a možnost smazat svůj uživatelský účet včetně jeho obsahu.

4. E-Komerce

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnosti, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku nebo transakce, např. zaslání objednávky.

5. Zveřejnění osobních údajů třetím stranám

Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak nepřevádíme třetím stranám.

Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

6. Ochrana osobních údajů

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. Veškerý obsah týkající se soutěže je zpřístupněn pouze po přihlášení na naše stránky.

Používáme cookies?
Ne. Naše stránky cookies nepoužívají.

7. Odhlášení od komerčních sdělení

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky a občasným firemním sdělením. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení.

8. Souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.