Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář 2023

Prosinec má být především měsícem ve znamení vánoční pohody, dárků a stopařských setkání. Abychom podpořili tu pohodu a to vaše setkávání, letos jsme pro vás připravili tento Stopařův adventní kalendář, který má za úkol vám zvednout náladu a zpříjemnit každý den zbývající do štědrého večera...

Když jsme byli ještě děti a neměli žádné starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře s očekáváním, co bude pod stromečkem... Ale děti už nejsme... a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává. I přesto máme pro vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - pivo!!!

Díky této brožurce se budete zase na chvíli, svým způsobem, cítit jako natěšené děti Smile , neboť pod každým políčkem, které připadá na jeden prosincový den, až do Štědrého dne, připravil každý z vás stopařů výzvu, kterou bude třeba splnit - její znění se dozvíte každé ráno na webu a stopařském messengeru. Bonusem pak bude skoro každodenní setkávání vás stopařů.

Pokud by se vám náhodou nepodařilo přece jen danou výzvu splnit, nebo jste ji nechtěli plnit, můžete použít tzv. žolíka - čepovaný Plzeňský Prazdroj - a můžete ho využít na jakoukoliv výzvu z kalendáře. Ale pozor! Na celý adventní kalendář máte k dispozici pouze dva žolíky.

Máte tedy možnost do vánoc ochutnat dle našeho adventního kalendáře minimálně 24 piveček a ještě se u toho na chvilku vrátit ve vzpomínkách do dětství.

Pravidla soutěže:
  • Kdy soutěž probíhá: soutěž začíná 1.12.2023 a končí 24.12.2023
  • Co je úkolem: každý den si otevřít políčko dle datumu v adventním kalendáři a dát si pivo dle výzvy, či bonusu v adventním kalendáři, vyfotit se s pivem a toto vložit ještě ten samý den jako komentář k pamětnímu listu
  • Jak mám přidávat fotky: klasicky, jako u jiného Pamětního listu, stačí stisknout tlačítko "Přidat komentář"
  • Co má obsahovat komentář, aby mi byl uznán: jednak fotku, kde by mělo kromě stopaře být vidět i důkaz o splnění výzvy či bonusu (logo pivovaru (na sklenici, na pivním tácku, na pípě či na vývěsním štítu hospody), v případě bonusu i "bonusový stopař", v komentáři název hospody, adresa a druh piva (10, 11, ALE atd...), dále samozřejmě už nepovinně osobní dojem, cena piva atd...
  • Můžu použít nějaké starší fotky, protože se mi nechce výzvu plnit: ne, vždy musí být použita fotka ze dne, kdy byla výzva splněna - a musí obsahovat exif data pro její kontrolu, podezřelé fotky budou mazány (nebo použít žolíka, viz. příští bod)
  • Dnes se na výzvu nedostanu: nevadí, celkem dvakrát za celý adventní kalendář můžete použít tzv. žolíka - čepovanou plzeň v jakémkoliv hostinci - do komentáře pak je nutné napsat, že se jedná o žolíka (podobně jako vloni a předloni)
  • Můžu si někdy dát lahvové pivo místo točeného: některé výzvy jsou napsané jen pro lahvová piva, některé pro čepovaná, a některé pro kombinaci obou - vždy to bude uvedeno v popisu výzvy na webu
  • Co z toho budu mít: za každou vloženou fotku přibude na korunkový účet 10 korunek, při splnění bonusových výzvy 100 korunek navíc. Každý, kdo splní dle pravidel celý adventní kalendář, dostane ještě dalších 240 korunek. Korunky z bonusových výzev se budou připisovat až po skončení adventního kalendáře.
  • Budu si muset z každé fotky koupit samolepku: ne, z této soutěže se žádné samolepky vyrábět nebudou
  • Kdo tu ptákovinu vymyslel: Tukky a Mokosh a vy pivní stopaři
Kód pamětního listu: 
PL049
Autor: 
Tukky, Mokosh a pivní stopaři