Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář 2019

Prosinec má být především měsícem ve znamení vánoční pohody, dárků a rodinných setkání. Velká část tohoto měsíce ale naopak často připadá na předvánoční období plného shánění dárků na poslední chvíli, stresu, shonu či případně pracovního vypětí.

Ovšem, když jsme byli ještě děti a neměli takovéto starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře a těšili se, co bude pod stromečkem... Ale děti už nejsme... a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává. I přesto máme pro vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - pivo!!!

Díky této brožurce se budete zase na chvíli, svým způsobem, cítit jako natěšené děti, neboť pod každým políčkem, které připadá na jeden prosincový den, až do Štědrého dne, najdete název piva, které byste měli v tento den někde ochutnat. Aby se vám snáze hledala vhodná hospůdka s tímto mokem, bude každý den na našich stránkách uvedena jako jedna z možností vytipovaná hospůdka z nějaké Pivní stopy, která má právě toto pivo na svém čepu.

Máte tedy možnost do vánoc ochutnat dle našeho adventního kalendáře celkem 24 pivíček a ještě se u toho na chvilku vrátit ve vzpomínkách do dětství.

Pravidla soutěže:
 • Kdy soutěž probíhá: soutěž začíná 1.12.2019 a končí 24.12.2019
 • Co je úkolem: každý den si otevřít políčko dle datumu v adventním kalendáři a dát si točené pivo dle značky v adventním kalendáři, vyfotit se s pivem a toto vložit ještě ten samý den jako komentář k pamětnímu listu (např. 1.12. je v kalendáři znak Gambrinusu, takže musím někde vypít točené pivo této značky)
 • Jak mám přidávat fotky: klasicky, jako u jiného Pamětního listu, stačí stisknout tlačítko "Přidat komentář"
 • Co má obsahovat komentář, aby mi byl uznán: jednak fotku, kde by mělo kromě stopaře být vidět logo pivovaru (na sklenici, na pivním tácku, na pípě či na vývěsním štítu hospody), v komentáři název hospody, adresa a druh piva (10, 11, ALE atd...), dále samozřejmě už nepovinně osobní dojem, cena piva atd...
 • Můžu si otevřít všechna políčka a nafotit si fotky s konkrétními značkami piv do zásoby a použít je jindy: políčka si dopředu samozřejmě otevřít můžeš, na pivo ale musíš jít v den, kdy je značka v kalendáři, a jako vždy na podezřelých fotkách budou kontrolována exif data, která jsou tam uložena, fotky nafocené proti pravidlům budou mazány
 • Hospoda uvedená jako tip na stránkách měla ten den zavřeno, nebo točí už jiné pivo: to je prostě smůla, tipy na stránkách nejsou zaručeny, zavřeno může být z nejrůznějších důvodů, za které neručíme. Žádná ze značek se nečepuje jen v jedné hospodě v Praze (zkus web Beerborec).
 • Můžu si dát místo točeného piva lahváče či plechovku: ne, a ani výjimečně
 • Co z toho budu mít: za každou vloženou fotku přibude na korunkový účet 10 korunek, každý kdo splní dle pravidel celý adventní kalendář dostane ještě dalších 240 korunek navíc
 • Budu si muset z každé fotky koupit samolepku: ne, z této soutěže se žádné samolepky vyrábět nebudou
 • Kdo tu ptákovinu vymyslel: Tukky a Psycho131 s pomocí TPS
Kód pamětního listu: 
PL028
Autor: 

Připravujeme

 • PLxxx
  Výlet do ZOO Tábor
  Startuje za 3 týdny 1 den
 • SH036
  Třicátá šestá stopařská hospoda
  Startuje za 3 týdny 6 dnů