Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Beroun leží na soutoku řek Berounky a Litavky, asi 30 km jihozápadně od Prahy. My do města dojdeme po svých, abychom se mohli kochat krásou okolní přírody. Doporučujeme si proto projít trasu jako přímou. K tomu můžeme využít jednu z vícero navazujících turistických cest vedoucích přímo k rozhledně Děd, 12 m cihlové stavbě o 56 schodech. Kopec Děd (492 m n.m) je vzdálený 4 km od města. Dnešní výhled není...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá osmá a její název zní Kolem Děda na Medvěda, jejími autory jsou Rudík83 a Ivanka85, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.