Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

První zmínky o Roudnici pocházejí z druhé poloviny 12. století a díky tomu je Roudnice považována za jedno z nejstarších českých měst. A skutečně, již na první pohled je patrné, že město o historické památky nemá nouzi. Ostatně dominanta města Lobkowiczký zámek je toho zářným příkladem. A není to jen zámek, co může toto městečko pod Řípem nabídnout. Návštěvu těchto turisticky „provařených“ cílů však...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá šedesátá druhá a její název zní Říp na dohled!, jejím autorem je limoges, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.