Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pivní strom

Přátelé, kamarádi, stopaři...

Letošní letní soutěž má dva cíle. Prvním cílem je podpořit vaše výlety po českých minipivovarech, které byste mohli přidat jako samostatná pivní zastavení do naší sběratelské soutěže Pivní stopou. Druhým cílem je pak ochutnat pivka z nepřeberného množství pivních stylů, a tím rozšířit svoje pivní obzory. Prakticky nekonečný strom či rodokmen pivních stylů, kde neustále vznikají nové, jsme pro tuto soutěž upravili, a nakonec jsme jich vybrali 46, které lze v naší republice ochutnat, ať v čepované či lahvové verzi. Věříme, že tato soutěž bude pro vás zábavou, i když v pozdějších fázích bude trochu náročnější. Ale nebojte, od listopadu přijde malé zjednodušení.

A teď k pravidlům:
  1. soutěž probíhá od 1.6.2022 do 31.12.2022
  2. pivní styly v čepované verzi můžete ochutnávat v jakýchkoliv restauracích či minipivovarech v rámci České republiky (vyloučeny jsou tedy různé degustační pivní festivaly)
  3. od 1.11.2022 přijde malé zlehčení: můžete ochutnávat i logovat lahvové verze pivních stylů - některé pivní styly u nás bohužel jinak neseženete
  4. co má být v komentáři, aby mi byl uznán? Jako vždy foto s načepovaným pivem, přesným názvem piva (lze vyřešit fotkou viz. bod níže) a cenou, případně s nějakou další vaší poznámkou
  5. ke každému komentáři můžete navíc přidat další fotku s názvem piva z barové nabídky či pivního lístku (to abyste si někdy složité názvy nemuseli pamatovat či zapisovat), avšak pozor, tato fotka musí být čitelná !!!
  6. za každý uznaný komentář náleží stopaři klasických 50 korunek, neuznané se mažou. Za splnění celého pivního stromu náleží stopaři 1000 korunek, ze soutěže tedy může být max. 3300 korunek.
Přejeme vám s touto soutěží hezké, pivně stopařské léto...
Kód pamětního listu: 
PL042
Autor: