Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář 2020

Prosinec má být především měsícem ve znamení vánoční pohody, dárků a rodinných setkání. Letošní rok vše ale změnil, hospůdky jsou zavřené, setkání minimalizována a o pohodě se u mnohých nedá mluvit ani zdaleka. Proto jsme pro vás připravili opět tento adventní pivní kalendář, který má za úkol vám zvednout náladu a odlehčit tuto nelehkou dobu.

Když jsme byli ještě děti a neměli žádné starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře s očekáváním, co bude pod stromečkem... Ale děti už nejsme... a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává. I přesto máme pro vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - pivo!!! Oproti loňsku ale nepůjde o pivo točené, nýbrž lahvové, tzv. lahváčky Smile .

Díky této brožurce se budete zase na chvíli, svým způsobem, cítit jako natěšené děti Smile , neboť pod každým políčkem, které připadá na jeden prosincový den, až do Štědrého dne, najdete název piva, které byste měli v tento den někde koupit v lahvové (plastové, plechové) podobě a v klidu domova si jej vypít. Pokud by se vám náhodou nepodařilo přece jen danou značku nikde na daný den sehnat, má každý z vás v ruce dva žolíky - lahváč Plzeňského Prazdroje - tohoto žolíka můžete využít a nahradit tak Plzní jakékoli jiné pivo z kalendáře, které se vám nepovede koupit (ale pouze 2x za celou soutěž).

Máte tedy možnost do vánoc ochutnat dle našeho adventního kalendáře celkem 24 pivíček a ještě se u toho na chvilku vrátit ve vzpomínkách do dětství.

Pravidla soutěže:
  • Kdy soutěž probíhá: soutěž začíná 1.12.2020 a končí 24.12.2020
  • Co je úkolem: každý den si otevřít políčko dle datumu v adventním kalendáři a koupit si lahvové pivo (plechové, v plastu) dle popisku v adventním kalendáři, vyfotit se s nalitým pivem a toto vložit ještě ten samý den jako komentář k pamětnímu listu (např. 1.12. je v kalendáři lahev 10° Gambrinusu, takže musím někde koupit lahvové pivo této značky)
  • Jak mám přidávat fotky: klasicky, jako u jiného Pamětního listu, stačí stisknout tlačítko "Přidat komentář"
  • Co má obsahovat komentář, aby mi byl uznán: jednak fotku, kde by měla kromě stopaře být vidět lahev piva (s viditelnou vinětou), v komentáři kde jsem pivo koupil, dále samozřejmě už nepovinně osobní dojem, cena piva atd...
  • Můžu si otevřít všechna políčka a nakoupit si lahvová piva dopředu, abych nemusel denně do obchodu? Ano, na rozdíl od loňského ročníku, otevření políček dopředu doporučujeme, abyste nemuseli každý den shánět konkrétní pivo. Fotit s pivem se ale musíte až v den, kdy je příslušné pivo v kalendáři. Budeme kontrolovat exif data, jako vždy, fotky podezřelé či BEZ exif dat budou mazány
  • Nemůžu konkrétní pivo sehnat, můžu se vyfotit s jiným pivem? Ano, každý má dva tzv. žolíky, které může použít kdykoliv během soutěže, když některé pivo nesežene. Žolíkem je lahváč Plzeňského Prazdroje
  • Co když mezitím otevřou hospody, musím furt pít lahváče? Ne, pokud se otevřou hospody, celá soutěž se může plnit i v hospodách, tam bude podmínkou se vyfotit s logem pivovaru na sklenici, či kdekoliv v hospodě (stejně jako loni)
  • Co z toho budu mít: za každou vloženou fotku přibude na korunkový účet 10 korunek, každý kdo splní dle pravidel celý adventní kalendář dostane ještě dalších 500 korunek navíc
  • Budu si muset z každé fotky koupit samolepku: ne, z této soutěže se žádné samolepky vyrábět nebudou
  • Kdo tu ptákovinu vymyslel: Tukky a Psycho131 s pomocí TPS
Kód pamětního listu: 
PL034
Autor: