Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na Kde se pivo vaří, tam se dobře daří 3

Přátelé stopaři, v sobotu 6. 4. 2024 se uskuteční druhý výlet v rámci PL Kde se pivo vaří, tam se dobře daří 3. Navštívíme pivovar Na Vývoji ve Vlašimi.

Nepřátelé autobusů mohou jet z Prahy- Hlavní nádraží v 8.46, ve Vlašimi budou v 10.21. Ostatní pojedou busem z Roztyl v 9.20, ve Vlašimi budou jen o 3 minuty později v 10.24. Plánujeme oběd u Bakaláře na Žižkově náměstí. Poté se projedem zámeckým parkem s případným občerstvením ve Znosímské bráně, a zhruba o půl třetí dojdeme do pivovaru Na Vývoji. Zpátky do Prahy jede vlak každou hodinu.