Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří 3 - Podlesí

Přátelé stopaři,

v sobotu 17.2.2024 se uskuteční první výlet v rámci PL Kde se pivo vaří, tam se dobře daří 3. Navštívíme pivovar v Podlesí u Příbrami.

Z Prahy pojedeme v 8:35 ze Smíchovského nádraží autobusem č. 395 na zastávku Příbram, Sevastopolské náměstí. Odtud vyrazíme ke Svaté Hoře a přes centrum dojdeme do Březových hor, kde je několik dolů. Doly mají bohužel ještě o víkendu zavřeno, tak si je prohlídneme jen zvenku a také se zastavíme v nějaké hornické hospodě na oběd. Od 14h nás čekají v Podlesí. Na zpáteční cestu jsem zvolil vlak, který má zastávku cca 2km od Podlesí. A jezdí přibližně každou hodinu, některé spoje jsou s přestupem.

Kdyby někdo chtěl jet do Příbrami vlakem, tak mi dejte vědět, kde se potkáme.