Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář - Štědrý den

Přátelé, kamarádi, stopaři,

dnes jste otevřeli ve Stopařově adventním kalendáři 2021 okénko s číslem 24, kde jste objevili následující heslo:

VÁNOCE, VÁNOCE, PŘICHÁZEJÍ

"..., zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé." Oblíbená vánoční koleda nás uvede do poslední výzvy Stopařova adventního kalendáře pro letošní rok. A jak dnešní výzvu splníte? Dejte si jakékoliv čepované nebo lahvové pivko, kdekoliv v hostinci nebo doma. Důležité pro splnění okénka je, aby byl za vámi vánoční stromeček, a je jedno, jestli to bude ten váš doma, či někde jinde, třeba někde na náměstí.

Přátelé, kamarádi, stopaři, dneškem Stopařův adventní kalendář končí, doufáme, že se vám líbil. Dovolte nám vám popřát veselé vánoce, bohatého Ježíška a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti vám i vašim rodinám.

Dušan a Lucka, Pivní stopou

Připravujeme

  • SH045
    45. stopařská hospoda
    Startuje za 1 týden 18 hodin
  • PLxxx
    Stopařský kemp
    Startuje za 3 měsíce 3 týdny