Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová pivní stopa...

Jaroslava Foglara jako autora Rychlých šípů zná snad každý. Pod přezdívkou Jestřáb vedl skautský oddíl Pražskou Dvojku neuvěřitelných šedesát let. Se svými skauty podnikl spoustu výprav. My se vydáme také na jednu, a sice za ním na Vinohrady, kde bydlel skoro celý život. Jestřáb své knihy většinou nepsal doma, ale promýšlel si je na zídkách či lavičkách pražských parků. Od roku 2018 Skautská...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá devadesátá čtvrtá a její název zní Výprava za Jestřábem, její autorkou je Zuzana, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • SH045
    45. stopařská hospoda
    Startuje za 1 týden 18 hodin
  • PLxxx
    Stopařský kemp
    Startuje za 3 měsíce 3 týdny