Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová pivní stopa...

Prvního českého velikána, kterého na stopě navštívíme, je spisovatel Karel Čapek. V roce 1935 dostal Čapek od svého švagra jako svatební dar letní dům ve Staré Huti, a to do doživotního užívání. Nikdo netušil, že mu bude sloužit pouhé tři roky. Spisovatel se tu věnoval nejen úpravám domu a zahrady, ale hlavně psal. Na Strži, jak své letní sídlo pojmenoval, vznikla jeho nejangažovanější díla...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá devadesátá třetí a její název zní Po stopách českých velikánů, jejím autorem je ibišek, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • SH045
    45. stopařská hospoda
    Startuje za 1 týden 20 hodin
  • PLxxx
    Stopařský kemp
    Startuje za 3 měsíce 3 týdny