Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Zapadlého vlastence bychom očekávali spíše někde v Podkrkonoší, ale pivovar Vlastenec na této Pivní stopě je kousek od Prahy. O existenci zapadlé vesnice Březová-Oleško jsme se dozvěděli až při hledání, kde ten pivovar Vlastenec vlastně je. Nicméně stopu začneme v dobře přístupném městečku Vrané nad Vltavou. Od vlaku nejdříve dojdeme k přehradní hrázi. Přehrady Vltavské kaskády začaly vznikat už...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá osmdesátá a její název zní Zapadlý Vlastenec, jejími autory jsou ibišek a Zuzana, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.