Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou šestou stopařskou hospodu

Přátelé, kamarádi, stopaři,

konečně, po koronavirovém výpadku, vás opět můžeme pozvat na již třicátou šestou stopařskou hospodu. Budeme projednávat novinky a změny v naší hře, a hlavně odtajníme letošní pivní kemp, který se bude již tradičně konat druhý víkend v září. Tradičně také pak bude malý referátek a ještě menší kvízek o velké, jistě hodnotné ceny.

I když stopařskou hospodu pořádá Tým Pivní stopy, tentokráte se nesejdeme na základně Na Konečné, ale asi o 200 metrů dále, v Restauraci Na Mělnické, kde na nás čeká salonek a tankový Plzeňský Prazdroj. Věříme, že se po takové době setkáme v hojném počtu.

Těší se na vás, ve čtvrtek 25.6.2020 od 18:00

Váš Tým Pivní stopy