Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou třetí stopařskou hospodu

Přátelé, kamarádi, stopaři,

po dvou neoficiálních letních hospodách a kvůli stopařskému kempu nekonající se zářijové stopařské hospodě, přijměte pozvání na již třicátou třetí stopařskou hospodu, tentokráte již oficiální, tedy i s referátem, nelehkým kvízem a vypečenými cenami.

Organizaci této hospody má na starosti Tým Pivní stopy, takže je jistě všem jasné, že se sejdeme 31.10.2019 v 18:00 na dobře známém místě, v Hospůdce Na Konečné, na konečné tramvaje č.10 v Ďáblicích. Téma referátu a následného kvízu prozrazovat nebudeme, ale myslím, že je všem jasné, o čem (kom) bude.

Těší se na vás

váš TPS