Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

V roce 1907 Božena Čapková téměř za zády svého muže předala jeho lékařskou praxi, prodala společný dům v Úpici a najala byt v Praze v Říční ulici. Mělo to jednu nečekanou výhodu. Synové Josef i Karel, kteří do té doby studovali každý v jiném městě, se sestěhovali do temného bytu na Malé Straně a od té doby spolu tvořili nerozlučnou dvojici. Začali psát krátké fejetony a recenze do novin a každý den...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá pátá a její název zní Šlépěje bratří Čapků, jejími autory jsou Zuzana a ibišek, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.