Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Magdalena Dobromila ARTMANNOVÁ (provdaná RETTIGOVÁ), česká spisovatelka, básnířka a autorka mnoha kuchařek, se narodila 31. ledna 1785 ve Všeradicích. Zemřela 5. srpna 1845 ve věku 60 let v Litomyšli. V panském sídle z roku 1343 se dnes nachází nejen malé muzeum již zmíněné kuchařky, ale také malý pivovar, který 24. dubna 2013 uvařil první várku světlého speciálu 14° pod vedením sládka Jiřího...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá druhá a její název zní Podbrdskou krajinou, jejím autorem je Pudl, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.