Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Vltava je nejdelší českou řekou, pramení na Šumavě. Vzniká soutokem Teplé a Studené Vltavy. Délka toku je 430 km, protéká mimo jiné Českým Krumlovem, Českými Budějovice, Prahou a v Mělníce se vlévá do Labe. Nejvýznamnějšími přítoky jsou Malše, Lužnice, Otava, Sázava či Berounka. Své jméno dostala od starých Germánů, kteří jí nazývali Wilt-ahwa – divoká voda. Do třetice si projdeme úsek mezi 50 a 47 kilometrem. K Přírodní památce...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá první a její název zní Vltavská podkova, jejími autory jsou Maple, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.