Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

V britském královském letectvu sloužilo na 2500 Čechů a Slováků. Pětina z nich se konce války nedočkala. Českoslovenští letci patří bez pochyby k našim národním hrdinům na které můžeme a máme být právem hrdi. Aktivně se postavili zlu nacismu, bojovali a umírali za obnovu vlasti, naději na budoucnosti. Rovněž tak za svobodu, i tu naši. Bojovali statečně od začátku až do konečného vítězství - v kokpitech stíhaček...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá a její název zní Pocta nebeským jezdcům, jejími autory jsou Tukky a Mokosh, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.