Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Vyhodnocení PL027 Stopařské věznice Alkotřas

Přátelé, kamarádi, stopaři, trestanci,

další pivní kemp, tentokráte už pátý, máme zdárně za sebou. Mezi neúplatné strážné jste se dostali za nejrůznější delikty - většinou spojené s alkoholem Smile Máme ale za to, jako vaši dozorci, že i přes mírnou konzumaci piva ve věznici (samozřejmě zakázanou) se vaše převýchova podařila. Musíme opět tedy prohlásit (už po páté za sebou), že náš kolektiv stopařských vězňů byl, je a bude vždy velice družný, veselý, nekonfliktní a stále soutěživý. O tom se mohli přesvědčit jak majitel chaty U Matěje, tak řidič vězeňského autobusu, či štajgr vaší směny ve Štole č.1., rodinná osádka pivovaru Rudohor či drsná, ale přátelská obsluha hospody Kongo (ani nevím, jak jsem se tam dostal). Malou komplikaci jsme řešili pouze v sobotu večer, kdy nefungovala místní televize na videostop, naštěstí jsme v autě měli televizi záložní. Zkrátka musíme říct, že tento kemp byl veselý a úspěšný.

Co se týče soutěží, tak jsme nestihli uspořádat zdaleka vše, co jsme nachystali, zejména nás mrzí neuspořádaní soutěže "Poslední lok Hannibala Lectera", kde jste měli ve svěrací kazajce, s pouty na rukou i nohou a v legendární masce dr.Lectera pít brčkem malé pivo na čas, ale kdo ví? Třeba tuto soutěž použijeme při nějaké další akci. Celkem se tedy soutěžilo v šesti soutěžích: karbanátky, pobyt v díře, videostop 1, vědomostní soutěž o věznicích, videostop 2 a útěková lana.

Zde jsou bodové výsledky kempu:

  1. místo: Jarka - 1856 korunek
  2. místo: Mydli - 1853 korunek
  3. místo: pepin-23 - 1831 korunek

Ostatní výsledky bez pořadí (pouze Pivní stopaři): Radlik - 1791 korunek, Nesty - 1788 korunek, Rudík83 - 1591 korunek, Mára pivoplaz - 1538 korunek, Fanthomas - 1535 korunek, Luciferka87 - 1534 korunek, Maple - 1530 korunek, Psycho131 - 1526 korunek, Dr.Ječmínek - 1521 korunek, Zuzana - 1176 korunek, Pudl a ibišek - 1175 korunek, Sova - 1109 korunek.

Prvním třem se korunky dle pravidel zdvojnásobí.

Ve stopařské galerii najdete mnoho fotografií z akce, dle informací od Maple fotky zpracovává a postupně je bude do galerie umísťovat. Přečíst si také už můžete článek od neúnavného redaktora PS Pudla - Stopařská věznice Alkotřas očima Pudla.

Ještě jednou děkujeme všem za vzornou účast.

Tímto se loučí vaši drsní dozorci Stopařské věznice Alkotřas, 13150919 Pernink, zvoláním hesla: "Střízlivého stopaře nedostanou!".