Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Postřehy z oslavy 10 let výročí svatby rodinného týmu Rudík83

Milí stopaři,

díky za to, že jste! Jelikož sobotní oslava byla dokonalá právě díky naší, při sobě držící partě lidiček! Jako vždy plná srandy a naprosté pohody.

Počasí se venku kabonilo a celý den pršelo. A tak jsme, myslíc, že parta nepůjde naplánovaný Pražský semmering, posunuli oslavu již na 17hod. Začali se sem pomalu scházet kamarádi z Jižního Města a Stopaři. První dorazil Pudl, který byl u příprav salonku. Dál dorazili Pavel s Nikolou, stopař xradekc se ženou Zuzkou, Martin a čerstvý tatínek Radek. Nato dorazila promoklá skupinka stopařů, která přeci jen stopu nezlomně šla, i za takového počasí! Maple, Dr.Ječmínek, Luciferka87, Psycho131, ibišek, Zuzana. Dál dorazili Miloš, Radlik s malou Niki a Mydli s Jaruškou. Jako poslední dovršili účast má sestřička Jana se švagrem Vaškem. Tudíž 22 lidí spolu s námi. Pudl na všechny vymyslel jistou "zlomyslnost", aby si všichni, co chtějí pamětní list zdarma, šli nahoru na střechu domu najít odznáček. Všem se to nakonec podařilo a všichni tak mohli vidět velikou horolezeckou stěnu spolu s komíny na lezení, které se zde nacházejí.

Po zabydlení se v salonku a nezbytném občerstvení a během večeře, jsme s Rudíkem převzali nádherné dárečky. Vůbec jsme je, přiznám se, nečekali. O to více jsme byli překvapení nápaditostí a obsahem dárků, na kterých jste si dali fakt záležet. Díky díky díky moc!!! Ze Slaného k nám dokonce doputoval vlastnoručně Mlejňasovými vyrobený obrázek. Jedním slovem nádhera!

Poté jsme rozjeli kvíz o deseti otázkách a odpovědích A, B, C. Otázky byly směřované k filmům se svatební tématikou. A tak jsme se dozvěděli zajímavosti z filmů, jako třeba do jakého supermarketu docházel na stáž Zd. Svěrák nebo které filmy se natáčely na zámku Červená Lhota. Vyhlášení výsledků bylo dosti náročné. Jelikož na prvních dvou příčkách se se shodnými body sešli Radlik a Miloš. Ti se nakonec spolu podělili o cenu - dárkové balení tří piv ze Strakonického pivovaru. O druhé a třetí místo si museli střihnout Strom a Martin. Strom si odnesl půllitr z Hoštic a Martin také dárkové balení piv. Věřím, že všichni byli spokojení. A že jsme se pobavili.

Společný večer vyústil v perfektní KARAOKE SHOW. Ještě druhý den na to mě bolí hlasivky Smile A myslím, že nejen mě. Skoro všichni jsme se u mikrofonu vystřídali a vyblbli u známých českých písniček. Miloš s Nikolkou si dokonce zazpívali nový duet Karla Gotta a Charlottky Gottové, Srdce nehasnou.

Na akci jsme též promítali na obrazovce nový sestřih videa k desetiletému výročí svatby. A další záběry ze svatby. Stopaři si i vyžádali puštění dvou videí k tématu Pivních stopařů. A poslední video jsme pustili ke společnému tanci s Rudíkem.

Celý večer, který se protáhl až do půl jedné ráno, byl prostě nej nej nej! Díky moc za pohodu a tu nejlepší atmosféru! Vaši Rudíci.