Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na oslavu 10. výročí svatby rodinného týmu Rudík83

Přátelé, kamarádi

Jak již někteří víte, letos slavíme s Rudíkem 10. výročí svatby. A proto vás všechny co nejsrdečněji zveme v den 10.8.2019 od 18:00 hodin do restaurace FreeSolo na Praze 11, Donovalská 1662/38 (www.freesolo.cz).

Čeká vás speciálně vyrobený Pamětní list, který si poté budete moci zalogovat. Dále zábava a menší pohoštění.

Předem se těšíme na hojnou účast. Moc rádi si pro nás tuto významnou událost připomeneme a oslavíme spolu s vámi.

A že je co slavit! S Rudíkem jsme se poznali 1.3.2001 právě zde, na Jižním Městě, kde jsme oba dva bydleli. Tzn., že letos naše známost dosáhla již věku plnoletosti a kulatého výročí svatby k tomu.

Hostina a celá oslava se tehdy konala v Uhříněvsi, v již nyní nefungujícím objektu. Tak jsme nalezli na Jižáku tento salonek, který by měl vyhovovat našim potřebám.

Pivu zdar a v sobotu nazdar!

Vaši Rudíci