Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na dvacátou sedmou stopařskou hospodu...

Vážení Pivní stopaři, přátelé, kamarádi,

tímto vás zveme na 27. stopařskou hospodu, která bude tradičně poslední čtvrtek v měsíci a zároveň poslední den v měsíci – 31. ledna od 18 hodin v Pivním baru Blanická (Blanická 28). Pivní bar je na rohu ulice Vinohradská a Blanická mezi zastávkami tramvaje Italská a Vinohradská tržnice, nejbližší metro je Náměstí Míru. Nad nenápadným vchodem z Blanické ulice je světelná reklama na Chotěboř. Kromě ní tu nabízí další speciály z českých minipivovarů.

Kromě konzumace piv bude samozřejmě referát i kvíz (tužky s sebou). Těšíme se na hojnou účast, budeme sedět v takovém polosalónku vpravo od vstupu do hlavní místnosti.

Na setkání se těší

ibišci